آی میوه نخستین و بستر فروش اینترنتی میوه و سبزیجات در جنوب کشور است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد در بهمن سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده است. آی میوه بستریی برای ارائه تمامی انواع خدمات و محصولات مورداستفاده در زندگی روزمره است. خدماتی شامل فروش انواع میوه و سبزیجات و محصولات متنوع.

هدف ما در آی میوه ارائه بهترین کالاها با مناسب ترین قیمت است، تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت خرید امکان‌پذیر شده است.

ایجاد محیط مناسب تحت وب و اپلیکیشن این امکان را به همراهان آی میوه می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند.

 چشم‌انداز و مأموریت

هدف ما در آی میوه تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر تجارت و تبلیغات در ایران است تا با استفاده از راه‌کار معرفی جدیدترین‌ها در سطح کشور و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی تمامی صاحبان کسب‌وکار با مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در آی میوه بزرگ‌ترین نقش را در این فضا ایفا خواهیم کرد.

 

ارزش‌های آی میوه

مشتری، مشتری و مشتری

از روز اول در آی میوه هدف ما رضایت مشتریان و ارائه سرویس و خدمات به ایشان بوده است. هر روز تیم عملیاتی و پشتیبانی آی میوه به دنبال بهتر کردن راه‌کارهای خود در این حوزه هستند تا همواره کیفیت خدمات نوین خود را ارتقا داده و رضایت مشتری را جلب کنند.

آدم‌های بزرگ شرکت‌های بزرگ را می‌سازند

ما به این جمله معتقدیم؛ به‌خصوص که آی میوه شرکتی کارآفرین و در گروه معدود شرکت‌های موفق در حوزه تجارت الکترونیک ایران است. آی میوه خانه افراد فعال، باذوق، متفکر، توانمند و کسانی است که می‌دانند و می‌توانند بسازند و رشد دهند. سعی می‌کنیم در این حوزه سردمدار باشیم و محیطی مناسب و باذوق و خلاقیت ایجاد کنیم.

بررسی کاربران

استیو

آی میوه بهترین میوه  و سبزیجات ارائه می دهد

مهدی

آی میوه بهترین میوه  و سبزیجات ارائه می دهد

رضا

آی میوه یک سایت واقعی فروش میوه است

علی

آی میوه بهترین میوه  و سبزیجات ارائه می دهد

طراحی سایت